X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa HAMRY

Zobacz szczegóły Kośne Hamry 7b
34-520 Poronin
tel. 601 150 060

Witamy!

Serdecznie zapraszamy do Willi Hamry w Poroninie, koło Zakopanego
Czy chcielibyście Państwo spędzić wyjątkowe dni w górach? Zapomnieć o codziennym zgiełku miasta? Spędzić leniwie czas, oddychać świeżym powietrzem, podziwiać wspaniałe polskie Tatry i delektować się ciszą i spokojem? Zobaczyć z bliska życie mieszkańców Podhala?
 
To wszystko i jeszcze więcej oferuje Państwu Willa Hamry.
 
Dlaczego lepiej wypoczywać w poroniańskiej willi niż w zakopiańskim hotelu? By uniknąć tłoku, zanieczyszczonego powietrza i hałasu Zakopanego. Nasza Willa położona jest na pograniczu Poronina z Murzasichlem, a stąd do Zakopanego już tylko 10 km piękną trasą przez Cyrhle gwarantującą niezapomniane widoki. Po dniu spędzonym w Zakopanem chętnie wrócicie Państwo w zaciszne mury Willi Hamry. Miłośnicy SPA i wodnego wypoczynku mogą udać się na baseny termalne w Bukowinie Tatrzańskiej oddalone zaledwie o 4 km od Willi Hamry.
 
A dlaczego akurat u nas a nie w innym pensjonacie? Dlatego, że wypoczynek w Willi Hamry nie ogranicza się do noclegu w pokoju z łazienką. Pokoje są przestronne, komfortowo urządzone, wyposażone w meble z litego drewna. Dostępna dla Gości w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia z drewnianymi stołami pozwolą przygotować dowolne potrawy i cieszyć się ich smakiem w przytulnym otoczeniu. To, czego nie znajdziecie Państwo u innych to urządzona w góralskim stylu sala kominkowa. Wygodne sofy, kino domowe, trzaskający ogniem kominek przy kubeczku grzanego wina zapewnią Państwu wspaniałe wieczory.
 
Zapraszamy!!!