X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Osada Na Brzyzku

Zobacz szczegóły Kościuszki 11 K
34-520 Poronin
tel. 668 550 910


OSADA NA BRZYZKU

Nasza osada położona jest u wrót Zakopanego w Poroninie.

Lokalizacja nadaje miejscu specyficzny urok, a ponadto nasi Goście wszędzie mają blisko.
 

 


Przygotowaliśmy dla Państwa:

  • Duży, regionalny, drewniany dom zapewniający miejsca noclegowe nawet dla 20 osób. Wszystkie pokoje mają własne łazienki, TV oraz ręczniki. W domu znajduje się również wyposażona kuchnia , sauna ( dodatkowo płatna ) , duża sala kominkowa.
     
  • Dwa ekskluzywne domki z bali, w każdym nocleg znajdzie 6 osób. Oba domki składają się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym, a także dwóch sypialni, w tym jedna z balkonem, oraz łazienki. Południowa ściana salonu jest niemal w całości przeszklona, pozwalając na podziwianie panoramy Tatr.


 Dostęp do bezprzewodowego internetu. Po aktywnie spędzonym dniu nasi Goście mogą zrelaksować się na basenach i wodach termalnych zlokalizowanych w pobliżu. W sezonie zimowym zapraszamy na stoki największych stacji narciarskich: Białki Tatrzańskiej, Małego Cichego, Bukowiny. Najbliżej położony 4-osobowy wyciąg krzesełkowy „Harenda” widać z okien.

Przez cały rok turyści przyjeżdżają by korzystać ze spacerów w tym urokliwym miejscu z dala od hałasu ulicy, rozkoszując się niesamowitym widokiem na całe Tatry