X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

WERONIKA INN, noclegi dla grup, basen, karczma

Zobacz szczegóły Suche 7a
34-520 Poronin
tel. +48 604 05 05 05

 

WITOJCIE!

Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Weronika w Poroninie 
grupy zorganizowane na pobyty weekendowe, wycieczki zakładowe, zielone i białe szkoły, wycieczki szkolne, kolonie i zimowiska. Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w górach. Latem na górskich ścieżkach, a zimą natrasach narciarskich. 

Organizujemy indywidualne pobyty z wyżywieniem, uroczyste kolacje, imprezy integracyjne w karczmie góralskiej, biesiady regionalne, bankiety, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, wigilie zakładowe, kuligi, ogniska z pieczeniem kiełbasek, zwiedzanie Zakopanego. 

Ośrodek wypoczynkowy Weronika INN znajduje się w Suchem, malowniczej miejscowości leżącej tuż u podnóża Zakopanego.

Okolice Poronina to region bardzo atrakcyjny turystycznie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wyjątkowa lokalizacja pasma górskiego sprawia, że zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku w górach jak i szukający ciszy, spokoju i wytchnienia od codzienności spędzą u nas wspaniała chwile. Roztaczająca się panorama Tatr - zachwyca i zachęca do czynnego zwiedzania i spacerów po okolicy Zakopanego. 


Do dyspozycji naszych gości oddajemy komfortowe pokoje, basen kryty, sale do ćwiczeń i nauki tańca, karczmę góralską, boisko sportowe typu Orlik i duży teren zielony służący do rekreacji i zabaw. 

Ogromnym atutem naszego Ośrodkajest położenie blisko Zakopanego oraz wyciągów i dużych stacji narciarskich (Suche, Małe Ciche, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Jurgów, Czarna Góra) oraz basenów termalnych: Terma Bukovina, termy Szaflary i Terma Białka. 

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne rabaty: 

20% zniżki na Termy Gorący Potok w Szaflarach 

20% zniżki na Wyciąg narciarski Ski Suche 

Zapraszamy!