X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Murzasichle noclegi - Żegleniówka - Maria Żegleń

Zobacz szczegóły Budzowa 45
34-531 Murzasichle
tel. 723 206 694

Noclegi w Murzasichlu, Maria Żegleń ŻEGLENIÓWKA
Malownicza okolica, przyjazna atmosfera i moc atrakcji!!!

Serdecznie zapraszamy do naszego domu w Murzasichlu. Zapewniamy uprzejmą obsługę, miłą atmosferę, piękne widoki oraz liczne atrakcje.

W pobliżu znajdują się 4 oświetlone stoki narciarskie ze szkółką narciarską, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, 2 restauracje regionalne, przystanek busa, góralski, drewniany kościółek oraz izba regionalna, w której odbywają się prelekcje. Zimą organizujemy kuligi z ogniskiem natomiast latem grill, przejażdżki konne, pieczenie barana, kociłek, itp. Jesteśmy otwarci na inne sugestie wczasowiczów.

Przyjmujemy wczasowiczów ze zwierzętami pod warunkiem, że pociecha będzie dopilnowana przez właściciela ( tzn. pokój będzie niezniszczony, nieodrapany oraz będzie zachowana czystość i bezpieczeństwo).

Dla naszych gości dostępna jest stołówka, aneks kuchenny, TV, parking, duży ogród z huśtawką. Kawa i herbata w kosztach noclegu. Pokoje wykończone w drewnie z łazienkami i TV oraz bez. Obiady domowe: zupa, drugie danie, kompot i na deser ciasto domowe. Możliwość wyżywienia do uzgodnienia z gospodynią

  • śniadanie - 12 zł
  • obiado - kolacja - 25 zł
  • kolacja - 12 zł

Serdecznie zapraszają Maria i Józef Żegleń " Żegleniówka"!